YetkinSoft

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

YetkinSoft'a Hoşgeldiniz!

Firmamız 2013 yılı başında web teknolojileri ile internet projeleri ve internet reklamcılığı konularında kaliteli ve farklı alternatif işlere imza atmak amacıyla kurulmuştur.

Müşterilerimizin taleplerini zamanında ve yüksek kalitede tamamlamak için gerekli özeni göstermeyi amaç edinmiş, yaratıcı, detaycı, birbirlerinden farklı yeteneklere ve fikirlere sahip yetkin bir ekiple çalışmaktadır. Ekip üyelerimiz birer çalışan olmanın ötesinde kendi branşların da üst seviyede geçmiş deneyimlere sahip yönetici ortaklardır.

Daima, kalıcı çözümlerin kalıcı başarıları beraberinde getirdiği inancı ile hareket etmekteyiz. Bundan dolayı aldığımız işlerin projelendirilmesi aşamasında ihtiyaçlarınızı tam olarak belirler ve işletmenize en uygun çözümler sunarız.

YetkinSoft

Hedefimiz

Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel hizmetler üreterek güvenilirlik, kalite ve uygun fiyat konularında tercih edilen bir çözüm ortağı olmak.

Amacımız

Etik değerler temelinde kalite çıtası düşürülmeden; çözüm ortağı olduğumuz işletmelerin ihtiyaç duydukları kaliteli çalışmaları gerçekleştirirken kendi teknolojisini de sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetini arttırmayı amaç edinmiştir. Geliştirdiğimiz web teknolojileri ile çözüm ortaklığını yapmış olduğumuz firmaların, farklı pazarlar ve ilginç fırsatlar yakalamalarına olanak sağlayacak projeler üreterek cirolarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Neden Biz

Sektörde, YetkinSoft olarak bizi diğerlerinden ayıran en önemli husus, tümüyle kendimize ait olan, özgün ve profesyonel altyapıya sahip bir web platformu hazırlamış olmamızdır.

Günümüz rekabet koşullarında müşterilerinizi, iş ortaklarınızı ve bayilerinizi tek bir platform üzerinden yöneterek zaman ve insan kaynağında avantaj sağlamak olmazsa olmazlardandır. Tüm bunları sağlayabilen YetkinSoft platformunun, sektördeki diğer yazılımlara göre avantajları nelerdir?

Internet ortamında güvenlik üst seviyede önem arz etmektedir. Web sitenizin alt yapı güvenliği de doğal olarak oldukça önemli konulardan biri olmaktadır. YetkinSoft platformu üzerine inşa edilmiş web sitelerinin altyapı kodlarını koruyan güvenlik protokolüne sahiptir.

Internetin olmazsa olmazlarından bir diğeri web sitenizin hızlı olmasının gerekliliğidir. YetkinSoft, asp.net yapısı ve mimarisi üzerine kurgulanmış ve MSSql veritabanları ile entegre olarak çalışan güçlü bir platformdur.

Bütünleşik içerik yönetimi sayesinde, tek bir yönetim panelinden aynı anda web sitenizi, blog paylaşımlarınızı, e-ticaret sitenizi, dağıtım kanalındaki bayi sipariş yönetiminizi, sektörünüze özel müşteri rezervasyon ve randevu takip sisteminizi yönetebilirsiniz.